TOP

Rytíř 2020

DISCIPLÍNA : ŠTAFETA POŽÁRNÍCH DVOJIC

KDY : 22.2.2020

KDE : ZŠ HAVLÍČKOVA, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE

KATEGORIE : MLADŠÍ, STARŠÍ MH

STARTOVNÉ : 150,- Kč ZA DRUŽSTVO

NÁŘADÍ : Proudnice, hadice, přechod B/C vlastní

PROGRAM :                           

PŘÍJEZD do 13:00 hod.

PREZENCE do 13:15 hod.

ZAHÁJENÍ 13:30 hod.

VYHODNOCENÍ 20 min. po ukončení disciplíny

PROVEDENÍ DISCIPLÍNY: Jedno družstvo tvoří 5 členů MH. Mohou startovat i dvě družstva zároveň s jedním kapitánem. Provedení disciplíny dle směrnice Hry PLAMEN o zmenšené délce trati. Délka od hydrantu po čáru odkládání proudnice bude zachována. Čas zastaví člen družstva, který motá hadici a v cíli sklopí terč (zmáčkne STOP tlačítko). Pokus je platný, pokud člen, který odpojuje hadici od hydrantu a proudnici z hadice, bude před sklopením terče za cílovou čárou.

TECHNICKÉ ZABEZPEČENÍ:  K dispozici budou pro soutěžní družstva 4 šatny. Soutěžní družstva budou závodit v čisté sportovní obuvi s bílou podrážkou. Pro vedoucí a diváky platí čisté přezůvky nebo návleky, které budou nasazeny před schodištěm do tělocvičny. ZŠ Havlíčkova má dvě tělocvičny vedle sebe. V jedné se bude závodit. Druhá bude vyčleněna pro ty, kteří zrovna nesoutěží. V areálu školy je zakázáno kouřit, pít alkohol a užívat jiné omamné látky.

PŘIHLÁŠKA: Přihlásit se můžete do 31. 1. 2020 přes e-mail. Kapacita soutěžních družstev bude omezena a rozhodne o ní pořadatel na základě přihlášených družstev v řádném termínu. Přihlášku odevzdáte v den soutěže při prezenci. Případné dotazy budou zodpovězeny telefonicky.

DOPROVODNÝ PROGRAM: 

PO očima dětí – tvrdý papír, pastelky dodá pořadatel.

Motání hadice na čas – do  6 let hadice D, mladší, starší a od 16 let hadice C          

KONTAKT : 

LIBOR  ŠŤASTNÝ        

TEL. 777 354 066                 

e-mail: stastny.libor@seznam.cz

POŘADATEL: 

SDH v Moravských Budějovicích ve spolupráci s DDM Budík Moravské Budějovice

OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO

Jak se k nám dostanete: http://www.mapy.cz/s/943y

Zadání komentářů

Váš email nebude zveřejněn.

You may use these HTML tags and attributes:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>